Power Drift Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кандидатура за Админ[Образец]

Go down

Кандидатура за Админ[Образец] Empty Кандидатура за Админ[Образец]

Писане by 6to Съб Фев 18, 2017 8:42 pm

Ето го и образеца :
1) На колко години сте? -
2) Ник в сървъра -
3) Защо искате да получите права в сървъра? -
4) От къде сте? -
5) Имате ли опит с командите на самп сървър ? -
6) Колко често и откога посещавате сървъра?
7) Данни за връзка? -



Предупреждение : Съобщения от рода: "Админе дай ми ЗА на кандидатурата", "Админе виж ми кандидатурата", "Админе може ли да ми прегледаш кандидатурата?" не са във ваша полза.
Пример за Кандидатура :

1) На колко години сте? - 16
2) Ник в сървъра - Player
3) Защо искате да получите права? - Защото когато няма админ играчите, започват да обиждат, ругаят, да блъскат с хак и др.
4) От къде сте? - София
5) Колко често и откога посещавате сървъра? - В сървъра влизам от 1 година редовно.
6) Имате ли опит с командите ? - Имам опит с командите. Бил съм админ и в други самп сървъри.
7) Данни за връзка - skype: player123

За да пуснете кандидатура за админ Вие трябва да сте регистриран/а минимум от 1(една) седмица във форума и да сте пуснали поне 3 доклада за нарушения в сървъра.

Кандидат админите нямат право да пишат по кандидатурите си, освен ако не им е зададен въпрос!

Ако бъдете отхвърлен имате право да пуснете кандидатура не по-рано от един месец (30 дена) след отхвърлянето на предишната!
По кандидатурите могат да пишат само членове на екипа! Изключение може само да се направи, ако потребителят има доказателство, как даденият кандидат нарушава правилата на сървъра/форума!


По кандидатурите могат да пишат само Администратори, Модератори, Сървър и Тест Админи. Изключение се прави когато имате доказателство за провинение/я на даденият кандидат-админ.

Екипа на power-drift.forumotion.eu запазва правото да променя правилата по всяко време!

6to
Админ
Админ

Брой мнения : 35
Join date : 18.02.2017

http://power-drift.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите